Kontakt

 

Ruseløkkveien 14, 

0251 Oslo

-inngang fra Konserthusplassen.


Atir Khan   Master of Architecture (M.Arch)  0047 984 72 198   atir@grape.no

Atir Khan

Master of Architecture (M.Arch)

0047 984 72 198

atir@grape.no

Caroline Stokkebokjær Hjelseth   Partner, Master of Architecture (M.Arch)  0047 971 68 006   caroline@grape.no

Caroline Stokkebokjær Hjelseth

Partner, Master of Architecture (M.Arch)

0047 971 68 006

caroline@grape.no

Christine Grape   Partner, Daglig Leder, Master of Architecture (M.Arch)  0047 906 67 662   christine@grape.no

Christine Grape

Partner, Daglig Leder, Master of Architecture (M.Arch)

0047 906 67 662

christine@grape.no

Edvard Glazebrook   Master of Architecture (M.Arch)  0047 942 45 713   edvard@grape.no

Edvard Glazebrook

Master of Architecture (M.Arch)

0047 942 45 713

edvard@grape.no

 
Elisabeth Amundsen   Master of Architecture (M.Arch.)  0047 992 32 325  elisabeth@grape.no

Elisabeth Amundsen

Master of Architecture (M.Arch.)

0047 992 32 325

elisabeth@grape.no

Gianluca Micheli   Kokk   gianluca@grape.no

Gianluca Micheli

Kokk

gianluca@grape.no

Henrik W. Kristiansen   Master of Architecture, MNAL  0047 930 14 992  henrik@grape.no

Henrik W. Kristiansen

Master of Architecture, MNAL

0047 930 14 992

henrik@grape.no

Håkon Hilland   Partner, Master of Architecture (M.Arch.)  0047 975 70 098   hakon@grape.no

Håkon Hilland

Partner, Master of Architecture (M.Arch.)

0047 975 70 098

hakon@grape.no

 
Inga Egeberg   Master of Architecture (M.Arch)  0047 930 91 105   inga@grape.no

Inga Egeberg

Master of Architecture (M.Arch)

0047 930 91 105

inga@grape.no

Ingrid Marie Martinsen (i permisjon)   Master of Architecture (M.Arch)  0047 936 50 787   ingrid@grape.no

Ingrid Marie Martinsen (i permisjon)

Master of Architecture (M.Arch)

0047 936 50 787

ingrid@grape.no

Isabel Ruiz Lopez   Master of Architecture and Urban Planning  0047 968 26 316   isabel@grape.no

Isabel Ruiz Lopez

Master of Architecture and Urban Planning

0047 968 26 316

isabel@grape.no

Isak Iversen   Master of Architecture (M.Arch.)  0047 416 12 248   isak@grape.no

Isak Iversen

Master of Architecture (M.Arch.)

0047 416 12 248

isak@grape.no

 
Jeanette Norin   Master of Interior Architecture (MNIL), partner  0047 412 31 212   jeanette@grape.no

Jeanette Norin

Master of Interior Architecture (MNIL), partner

0047 412 31 212

jeanette@grape.no

Julien Benoit   VDC Engineer  0033 784 063 804   julien@grape.no

Julien Benoit

VDC Engineer

0033 784 063 804

julien@grape.no

Kaia O. Sæbø   Master of Architecture, M.Arch  0047 932 21 581  kaia@grape.no

Kaia O. Sæbø

Master of Architecture, M.Arch

0047 932 21 581

kaia@grape.no

Kaja Kittang Kvande   Master of Architecture (M.Arch.), partner  0047 995 34 692   kaja@grape.no

Kaja Kittang Kvande

Master of Architecture (M.Arch.), partner

0047 995 34 692

kaja@grape.no

 
Kari Svangstu   Master of Architecture (M.Arch.)  0047 909 83 389   kari@grape.no

Kari Svangstu

Master of Architecture (M.Arch.)

0047 909 83 389

kari@grape.no

Kristian Kistorp   Master of Architecture (M.Sc.)  0047 942 40 009   kristian@grape.no

Kristian Kistorp

Master of Architecture (M.Sc.)

0047 942 40 009

kristian@grape.no

Maria Ekornåsvåg   Master of Interior Architecture BA  0047 916 90 608  maria@grape.no

Maria Ekornåsvåg

Master of Interior Architecture BA

0047 916 90 608

maria@grape.no

Marin Kulas   Master of Architecture, M. Arch  0047 902 57 072  marin@grape.no

Marin Kulas

Master of Architecture, M. Arch

0047 902 57 072

marin@grape.no

 
Marthe Ringerud Nyhus   Byplanlegger, MA  0047 986 07 644  marthe@grape.no

Marthe Ringerud Nyhus

Byplanlegger, MA

0047 986 07 644

marthe@grape.no

Martin Rasch Ersdal   Byplanlegger MA  0047 402 23 384  martin@grape.no

Martin Rasch Ersdal

Byplanlegger MA

0047 402 23 384

martin@grape.no

Olaf Johannes Kon   Master of Architecture (M.Sc)  0047 922 61 699   olaf@grape.no

Olaf Johannes Kon

Master of Architecture (M.Sc)

0047 922 61 699

olaf@grape.no

René Damborg Jensen   Industrial Designer (M.Sc.)  0047 951 61 687  r ene@grape.no

René Damborg Jensen

Industrial Designer (M.Sc.)

0047 951 61 687

rene@grape.no

 
Vilde Aspen   Master of Architecture (M.Arch)  0047 900 10 907   vilde@grape.no

Vilde Aspen

Master of Architecture (M.Arch)

0047 900 10 907

vilde@grape.no

Greger Lund   Intern  0047 481 41 900   greger@grape.no

Greger Lund

Intern

0047 481 41 900

greger@grape.no

 

Jobbhenvendelser? 

Ta kontakt med Christine:

0047 906 67 662

christine@grape.no


Søke jobb hos oss? 

Send din søknad til Kaja:

kaja@grape.no


Hvor holder vi til?

Ruseløkkveien 14, 

0251 Oslo

-Inngang fra Konserthusplassen.